MAJİD DEPREMİ

MAJİD DEPREMİ

Trendyol Süper Lig temsilcimiz Bellona Kayserispor’a Majid Hosseini’den kötü haber. Geride kalan sezon İran Milli takımında yaşadığı sakatlık sonrası ameliyat olan MAjid Hosseini sakatlığı düzelmeyince ikinci kez ameliyat oldu. Majid Hosseini tüm planları bozdu. Sakatlığını bir türlü atlatamayarak yeniden bıçak altına yatan Majid Hosseini ligin ilk yarısında forma giyemeyecek. 2023-2024 sezonunda Kayserispor forması ile 10 maçta forma giyen Majid Hosseini en maçını ise Aralık 2023’de Konyaspor’a karşı forma giydi. 

Tek teselli o…

Majid Hosseini’nin ücreti İran Futbol Federasyonu ödeyecek. İran Milli takımında sakatlanan ve ameliyat olan Majid Hosseini tüm masraflarını İran Futbol Federasyonu karşılaşacağı öğrenildi. Bellona Kayserispor Kulübü Majid Hosseini’ye heran hangi bir ücret ödemesi yapmayacak. Böylelikle Sarı-Kırmızılıların tek teselli ücret ödemeyecek olması oldu.

Devre arası dönecek…

Sakatlığı şansız sakatlık sonrası ikinci kez ameliyat olan Majid Hosseini devre arasında dönmesi bekleniyor. 3-4 ay içerisinde çalışmalarını bireysel olarak sürdürecek olan Majid Hosseini ligin ikinci yarısında forma giyip giymeyeceği yapılacak olan kontrollerden sonra belli olacak. (Haber: Memduh BORAZAN)


SPOR 10.07.2024 08:16:00 0