https://analytics.google.com/analytics/web/provision/#/p257824016/reports/defaulthome

Süper Lig temsilcimiz Hes Kablo Kayserispor bugün deplasmanda oynadığı maçta Helenex Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Alt sıraları yakından ilgilendiren zorlu doksan dakikada iki takımda sahadan 1 puanla ayrıldı. Karşılaşmanın son dakikalarında ev sahibi ekip Helenex Yeni Malatyaspor'un tribündende yer alan taraftarlar ile Hes Kablo Kayserispor takım kaptanı Cristian Sapunaru arasında çıkan tartışma sonrası  Sarı-Kırmızılı takımın taraftarı grubu Kapalı Kale yazılı bir açıklama yaptı.

Kapalı Kale yaptığı yazılı açıklamada, "Bugün oynamış olduğumuz Yeni Malatyaspor maçında kaptanımız Sapunaru ve Yeni Malatyaspor seyircisi arasında tribünde yaşanan gerginliği maçtan çok sonra servis edilen görüntülerle yeni öğrenmiş bulunmaktayız.Çünkü tam kapanmanın söz konusu olduğu günlerde yüzlerce kişi maça girebilmiş? hatta kaptanımız ile tartışma yaşayacak dereceye kadar gelmiş bulunmakta ve malesef o anları bizler evlerimizden takip edebilmiş bulunmaktayız.Bu yaşanan olayı kınıyor ve ilgili kişilerin tespit edilip gereğinin yapılması için ilgili kişileri göreve çağırıyoruz.Ayrıca haftaya oynayacağımız hayati önem taşıyan Gaziantep FK maçında diğer şehirlerde olduğu gibi sağlık çalışanları vs kişilerin tribünde yer alması istiyoruz" denildi.

KAPALI KALEDEN KINAMA

Hes Kablo Kayserispor taraftarı grubu Kapalı Kale, "Bu yaşanan olayı kınıyor ve ilgili kişilerin tespit edilip gereğinin yapılması için ilgili kişileri göreve çağırıyoruz" denildi.
SPOR 3.05.2021 22:41:00 0